• Detail firmy

Miroslav Hořínek - PRESTIGE GROUP - PSG

Základní popis

Návrhy a realizace výstavních expozic v ČR i EU. Návrhy a realizace interiérů, grafiky a webdesignu, umělecká mozaika, ilustrace.

Adresa

Pražská třída 465/39
500 04 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42205271
DIČ:  CZ510406020
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace výstavních expozic

V ČR i EU. Dlouholeté zkušenosti, individuální přístup.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 535 599
Mobil: +420 606 688 474
E-mail: psg-hvv@gmail.com
E-mail: hvv@vystavy-veletrhy.com
WWW: www.vystavy-veletrhy.com

Kontaktní osoba

Miroslava Hořínek - Majitel

Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.