• Detail firmy

Miroslav Hájek

Základní popis

Naše firma se zabývá rekonstrukcí a renovací koupelen. Koupelny na klíč, nabízíme veškeré koupelnové vybavení, obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, baterie a sanita. Nově prodej bio krbu, krby bez komínu a krb bez zápachu, na bio líh.

Adresa

28. října 223/283
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66175534

Výrobky, činnosti

Koupelny

Kontaktní osoba

Miroslav Hájek - Majitel

Telefon: +420 596 626 454
Mobil: +420 777 586 182
E-mail: info@hajek-koupelny.cz
WWW: www.hajek-koupelny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miloslav Vrána

Specializujeme se na výrobu a prodej komínových dvířek. Nabízíme komínová dvířka, která jsou zhotovena z říčního štěrkopísku frakce 0,8 mm a strusko-portlandského cementu 11 B - S 32,5 R.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.