• Detail firmy

Miroslav Grepl

Základní popis

Společnost se specializuje na sériovou produkci jednoduchých i složitých dílců soustružením na křivkových soustružnických automatech. Výchozím materiálem jsou kalibrované tyče kruhového, šestihranného a čtvercového průřezu, trubky z oceli.

Adresa

Brodek u Konice 74
798 46 Brodek u Konice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62861409
DIČ:  CZ6304210979

Výrobky, činnosti

Sériová výroba soustružených dílců.

Kontaktní údaje

Telefon: 581 110 179
Mobil: 603 361 039
E-mail: kovog@seznam.cz
WWW: www.kovog.sweb.cz
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.