• Detail firmy

Miroslav Fryšták

Základní popis

Nabídka podlahářských prací. Prodej a pokládání PVC, koberců i plovoucích podlah. Vyrovnávání podkladů nivelační stěrkou.

Adresa

Luční 215
687 24 Kvačice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10096990
DIČ:  CZ5604030399

Výrobky, činnosti

Pokládání podlah

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 723 072
E-mail: podlaharstvi@mfrystak.cz
WWW: www.podlaharstvi.mfrystak.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Fryšták - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.