• Detail firmy

Miroslav Frayer

Základní popis

Nabízíme projektování staveb, diagnostiku pomocí termovize, rozpočty a inženýrskou činnost. Provádíme měření staveb či měření teploty a vlhkosti.

Adresa

Martinů 834
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10139125

Výrobky, činnosti

Nabízíme projektování staveb

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavebni-pravo.cz
WWW: www.stavebni-pravo.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Frayer - Majitel

Mobil: +420 605 266 515
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.