• Detail firmy

Miroslav Forst

Základní popis

Jsme začínající firma, která se specializuje na nákup zboží v zahraničí, ale i v české republice a jeho prodejem na internetu

Adresa

U Kapličky 723
342 01 Sušice II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76389367

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování

Jsme začínající firma, která se specializuje na nákup zboží v zahraničí, ale i v české republice a jeho prodejem na internetu

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@perfektniceny.cz
WWW: www.perfektniceny.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Forst - Majitel

Telefon: 604 482 617
E-mail: obchod@perfektniceny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.