• Detail firmy

Miroslav Dvořák

Základní popis

Autoservis MD Technik se specializuje na tovární značku BMW, ale zároveň nabízí kompletní servisní služby pro vozy všech značek.

Adresa

Sedmidomky 460/10
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87759233

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

E-mail: mdtechnik@seznam.cz
WWW: www.mdtechnik.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dvořák - Majitel

Mobil: +420 737 355 470
Další firmy v oboru

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Kamil Roth

Provozujeme autoservis a pneuservis v Újezdu nad Lesy. Zajišťujeme opravy vozidel všech značek. Provádíme výměny autoskel, čištění klimatizace, přípravu na STK, přezutí a vyvážení pneumatik, opravy pneumatik, disků a ráfků. Nabízíme uskladnění a prodej pneumatik a rovněž čištění interierů a exteriérů vozidel.