• Detail firmy

Miroslav Dubský

Základní popis

Provádíme obkladačské práce včetně velkoformátových obkladů a dlažeb, instalatérské a sádrokartonářské práce.

Adresa

Čechovská 119
261 01 Příbram VIII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61654141
DIČ:  CZ7709101125
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby včetně stavební chemie, rekonstrukce koupelny a bytového jádra, obložení schodů, položení dlažeb, velkoformátové obklady a dlažby.

Kontaktní údaje

E-mail: d.obklady@gmail.com
WWW: obklady-dubsky.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dubský - Majitel

Mobil: +420 774 432 277
E-mail: d.obklady@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.