• Detail firmy

Miroslav Drahoňovský

Základní popis

Dle Vašich představ zhotovíme jakýkoli nábytek, postele, kuchyně, stoly, schodiště z masivu nebo lamina. Naší specializací jsou vchodové dveře, interiérové dveře, dvoukřídlé, jednolřídlé i posuvné dveře.

Adresa

Tázlerova 240
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42898021

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní osoba

Miroslav Drahoňovský - Majitel

Mobil: +420 736 769 010
E-mail: truhlarstvispalek@email.cz
WWW: www.dvere-masiv-turnov.cz
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.