• Detail firmy

MIROSLAV DEJMEK - AUTODOPRAVA

Základní popis

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Nosnost od 1kg až 7t do 23 palet, včetně přepravy nebezpečných nákladů (ADR). Hydraulické čelo na 1t. Možnost přistavení vozu v den objednávky. Nabízíme spolehlivé a kvalitní služby.

Adresa

Kettnerova 2058/8
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40811000

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava.

Nosnost od 1kg až 7t do 23 palet, včetně přepravy nebezpečných nákladů (ADR). Hydraulické čelo na 1t. Možnost přistavení vozu v den objednávky.

Kontaktní údaje

E-mail: dejmekmir@volny.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dejmek - Majitel

Mobil: 602 305 086
Mobil: 739 781 665
E-mail: dejmekmir@volny.cz
WWW: www.mddoprava.webpark.cz
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.