• Detail firmy

Miroslav Chvátal

Základní popis

Jsme malá skupinka živnostníků, nabízíme profesionální provedení zednických prací. Specializujeme na oblast suché výstavby, dřevostavby, sádrokartony, podhledy, fasády provětrávané či kontaktní. Poradíme si s novostavbou i s drobnou opravou.

Adresa

Kárníkova 1537/16
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13066544

Výrobky, činnosti

Zednické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: chvat.mirek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Chvátal - Majitel

Mobil: +420 603 868 693
E-mail: chvat.mirek@seznam.cz
Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.