• Detail firmy

Miroslav Chlubna - JIRTOP

Základní popis

Topenářské a plynoinstalatérské práce. Provádíme rozvody vody, plynu, topení a kanalizace včetně vybavení koupelen. Dodávky a montáž solárních kolektorů plynových kotlů, opravy rozvodů plynovodu. Na veškeré práce vám zhotovíme cenovou nabídku.

Adresa

Nezvalova 224
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10218149
DIČ:  CZ510531381

Výrobky, činnosti

Topenářské a plynoinstalatérské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 963 423
E-mail: jirtop@volny.cz
WWW: www.jirtop.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Chlubna - Majitel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".