• Detail firmy

Miroslav Červeňák

Základní popis

Provádíme stavební a zemní práce včetně dodávky materiálu. Nabízíme opravy i rekonstrukce chodníků, parkovišť či vozovek.

Adresa

Družstevní 1193
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74700243

Výrobky, činnosti

Stavební a zemní práce včetně dodávky materiálu.

Provádíme stavební a zemní práce včetně dodávky materiálu. Nabízíme opravy i rekonstrukce chodníků, parkovišť či vozovek.

Kontaktní osoba

Miroslav Červeňák st. - Majitel

Mobil: +420 722 126 386

Miroslav Červeňák ml. - Majitel

Mobil: +420 722 126 386
Další firmy v oboru

Tureček & Halíř - Podvrty s.r.o.

Zabýváme se prováděním prací pomocí speciální bezvýkopové technologie s vrtací soupravou Vermeer. Nabízíme řízené horizontální podvrty a svařování HDPE potrubí.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.