• Detail firmy

MIROSLAV CÁBA

Základní popis

Prodej a opravy komponentů pro Common Rail systémy vstřikování paliva.

Adresa

Blížejov 174
345 45 Blížejov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48340707

Výrobky, činnosti

Vstřikovače

Provádíme repase vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel pro common rail systémy. Prodej nových vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel. Poskytujeme odborná školení, technickou podporu a zázemí pro značky Delphi, Denso, Bosch, Siemens, Continental (VDO).

Kontaktní údaje

E-mail: info@delphi-dieselcentrum.cz
WWW: delphi-dieselcentrum.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Cába - Majitel

Mobil: +420 607 266 144
E-mail: info@delphi-dieselcentrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.