• Detail firmy

Miroslav Bradáč

Základní popis

Výroba vestavěných skříní i v nadstandartních výškách, kuchyňských linek, kanceláří a bytového nábytku včetně 3D návrhu a montáže.

Adresa

Nádražní 1203
753 01 Hranice I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13432478

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyní.

Výroba vestavěných skříní i v nadstandartních výškách, kuchyňských linek, kanceláří a bytového nábytku včetně 3D návrhu a montáže.

Kontaktní osoba

Miroslav Bradáč - Majitel

Mobil: 603 578 451
E-mail: mirabradac@seznam.cz
WWW: www.nabytekbradac.cz
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Studio Projektowe Spatium Arkadiusz Sarlej

Naše konstrukční kancelář se nachází ve městě Aleksandrow, byl navržen pro zákazníky, kteří potřebují pomoc při výběru interiéru, kde budou žít déle nebo žít. Kontaktujte nás a zjistit podrobnosti o našich služeb.