• Detail firmy

Miroslav Boreš

Základní popis

Reklamní agentura-Česká Lípa, nabízíme potisk reklamních materiálů vč. materiálů pro výstavnictví, materiálů do provozů, kanceláří. Sezónní i v-roční.

Adresa

Příbramská 2015
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48303739
DIČ:  CZ7201302317

Výrobky, činnosti

Nabízíme materiály a potisk vč.plnobarevného

Kalendáře vč.individuálních- s vašimi obrázky na jednotlivých stránkách, diáře.. trička a další textil, bonbóny a potravinové, vlajky a plachty aj. venkovní, tiskoviny a drobné kancelářské-např. tužky, flashdisky-mnoha typů, pásky, montérky aj.

Kontaktní údaje

E-mail: mbores@tiscali.cz
WWW: www.boresreklama.euweb.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Boreš - Majitel

Mobil: +420 602 856 935
E-mail: mbores@tiscali.cz
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.