• Detail firmy

Miroslav Bezděka

Základní popis

Ručně malované obrazy pro bytové dekorace, abstraktní obrazy v moderním provedení. Výroba bytových doplňků, tvorba moderního umění. Obrazy na plátně.

Adresa

Budějovická 291
370 01 Homole

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02505614
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Abstraktní obrazy a umění

Abstraktní obrazy, obrazy na plátně, malované obrazy.

Kontaktní údaje

E-mail: bezdeka@absart.cz
WWW: www.vybersiobraz.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Bezděka - Majitel

Mobil: +420 605 228 433
E-mail: bezdeka@absart.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!