• Detail firmy

Miroslav Bezděka

Základní popis

Ručně malované obrazy pro bytové dekorace, abstraktní obrazy v moderním provedení. Výroba bytových doplňků, tvorba moderního umění. Obrazy na plátně.

Adresa

Budějovická 291
370 01 Homole

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02505614
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Abstraktní obrazy a umění

Abstraktní obrazy, obrazy na plátně, malované obrazy.

Kontaktní údaje

E-mail: bezdeka@absart.cz
WWW: www.vybersiobraz.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Bezděka - Majitel

Mobil: +420 605 228 433
E-mail: bezdeka@absart.cz
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.