• Detail firmy

Miroslav Benák

Základní popis

Firma se specializuje na stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, zednické a klempířské práce, specialista na rekonstrukce střech

Adresa

Na Bořích 174
267 29 Zadní Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45142521
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: strechybeny@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Benák - Majitel

Mobil: +420 731 021 755
E-mail: strechybeny@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.