• Detail firmy

Miroslav Balák

Základní popis

Nabídka služeb nadstandartní osobní autodopravy. Možnost připojení k internetu během přepravy a sledování TV, DVD nebo videa.

Adresa

Husitská 1364/2
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47382813
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 718 435
E-mail: info@euro-drive.cz
WWW: euro-drive.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Balák - Majitel

Mobil: +420 608 718 435
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.