• Detail firmy

Mirond - Miroslav Holan

Základní popis

Nabízíme montáž kotlů, bojlerů, radiátorů, krbů, solárních systémů, akumulační nádrže, tepelná čerpadla a podlahové vytápění. Rozvody vody, topení, plynu, kompletace sanity, zednické a obkladačské práce.

Adresa

Prievidzská 2318/7
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74301683

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž kotlů, bojlerů, radiátorů

Nabízíme montáž kotlů, bojlerů, radiátorů, krbů, solárních systémů, akumulační nádrže, tepelná čerpadla a podlahové vytápění. Rozvody vody, topení,

Kontaktní osoba

Miroslav Holan - Majitel

Mobil: +420 739 323 121
E-mail: mirond@email.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.