• Detail firmy

Mirjam Bobošíková - Reprografi

Základní popis

Výroba a prodej reklamních tašek s individuálním potiskem. Tvorba fotografií a reklamní grafiky.

Adresa

U Statku 301/1
736 01 Bludovice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60954558

Výrobky, činnosti

Reklamní potisk a balení

Výroba a prodej reklamních tašek s individuálním potiskem. Tvorba fotografií a reklamní grafiky.

Kontaktní osoba

Miriam Bobošíková - Majitel

Telefon: +420 596 420 188
Mobil: +420 608 878 148
Mobil: +420 776 383 172
E-mail: reprografi@seznam.cz
WWW: www.reprografi.cz
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.