• Detail firmy

MIRERSTAV s.r.o.

Základní popis

Realizují kompletní dodávky občanských, zemědělských, průmyslových a inženýrských staveb. Nabízí rekonstrukce, zemní práce a betonové konstrukce. Zabývájí se realizací občanských, zemědělských, průmyslových a inženýrských staveb, atd...

Adresa

třída Kpt. Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29351367
DIČ:  CZ29351367
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění staveb

- novostavby, rekontrukce a opravy, demolice a bourací práce, výstavba oplocení, dřevostavby a zahradní domky, zemní práce, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@mirerstav.cz
WWW: www.mirerstav.cz

Kontaktní osoba

Michal Weis - Jednatel

Mobil: +420 775 528 432
E-mail: info@mirerstav.cz
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.