• Detail firmy

Miramis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přípravu textů, článků do tisku, reportáží, popisků výrobků či tvorbu grafické i textové podoby letáků, brožur a katalogů.

Adresa

Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27380262
  • Služby

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 321 358
E-mail: info@miramis.cz
WWW: www.miramis.cz

Kontaktní osoba

Ing. MILENA PÍCHOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.