• Detail firmy

MIRAMARI DESIGN - PRAGUE s.r.o.

Základní popis

Interiérové ​​studio MIRAMARI DESIGN Prague. Nabízíme komplexní dodávky interiéru, inspiraci, novinky ze světa designu. V nabídce: e-shop se spoustu bytových doplňků, dekorací, doplňky pro interiér, exteriér, svítidla, doplňky pro děti, lifestyle.

Adresa

Mezilehlá 326/1
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27438198
DIČ:  CZ27438198

Výrobky, činnosti

E-shop Miramari Design Prague

Nabízíme spoustu bytových doplňků, dekorací, doplňky pro interiér, exteriér, svítidla, doplňky pro děti, lifestyle a další zajímavé služby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@miramari.cz
WWW: shop.miramari.cz

Kontaktní osoba

Monika Lněničková - Jednatel

Telefon: +420 236 040 701
E-mail: malenakova@miramari.cz

Pobočky

Miramari Design, s.r.o.
Mezilehlá 326/1
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.