• Detail firmy

MIRAMARE s. r. o.

Základní popis

Firma MIRAMARE je velkoobchod s koženou galanterií se sídlem v Písku. V naší nabídce zboží jsou kabelky, peněženky, aktovky, spisovky, dokladovky, psaníčka, pánské i dámské etue, batohy, pásky, manikúry, deštníky, kufry, papírové tašky a další.

Adresa

Sedláčkova 472/6
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63908581
DIČ:  CZ63908581
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Kabelky - kožené, syntetické

- výhradní zastoupení italské módy; zn.: Valentino, Arcadia, Burglar, Dolce Vita Roma, Nardiny, Penny Bridge, Matras, M. Valentino

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 226 111
Mobil: +420 603 448 010
E-mail: miramare.pisek@volny.cz
WWW: www.kabelky-batohy.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Pavla Vlášková - Jednatel

Mobil: +420 603 448 010
Další firmy v oboru

GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Zabýváme se internetovým prodejem pracovních oděvů, obuvi, rukavic, přileb, štítů a jiných ochranných pracovních pomůcek. Provozujeme kamennou prodejnu v Karviné, kde jsme pro Vás každý všední den.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.