• Detail firmy

MiRa chairs s.r.o.

Základní popis

Hlavním produktem firmy byly kancelářské židle SITAG v licenci se Švýcarským partnerem. Dále se zabývá čalounění, šití, kompletování další řady židlí. Více jak 100 variant druhů židlí vyváží do zemí Německa, Rakouska, Maďarska, Slovenska, atd...

Adresa

Urbánkova 3354/16
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25952838
DIČ:  CZ25952838
Rok založení:  2001
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

- konferenční židle, kancelářské židle, přečalounění, výběr látek a berevného provedené produktu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 341 209
Mobil: +420 724 701 031
Fax: +420 469 341 209
E-mail: sitag@sitag.cz
E-mail: info@mirachairs.cz
WWW: www.mirachairs.cz
WWW: sitag.cz

Kontaktní osoba

Radka Minářová - Jednatel

Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.