• Detail firmy

Miprane I., s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu domů na klíč, rekonstrukce bytů a bytových jader, pokládku dlažby a plovoucích podlah. Zhotovujeme grafické návrhy kuchyní a koupelen. Nabízíme možnost návštěvy naší nové vzorkové prodejny a výběr materiálů na místě.

Adresa

Resslova 705/5
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24716545
DIČ:  CZ24716545

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádíme výstavbu domů na klíč, rekonstrukce bytů a bytových jader, pokládku dlažby a plovoucích podlah.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 667 790
E-mail: prodejna@miprane.cz
WWW: www.miprane.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hájek - Jednatel

Mobil: +420 603 165 226
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.