• Detail firmy

Mipam bio s.r.o.

Základní popis

Přístroje pro zdraví.Firma Mipam bio s.r.o. zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej vybraného sortimentu výrobků zdravého životního stylu.

Adresa

U Malše 20
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25150286
DIČ:  CZ25150286

Výrobky, činnosti

Přístroje pro zdraví.

Firma Mipam bio s.r.o. zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej vybraného sortimentu výrobků zdravého životního stylu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 360 509
E-mail: mipam@mbox.vol.cz
E-mail: Info@eujuicers.com
WWW: www.eujuicers.com
WWW: www.mipam.cz

Kontaktní osoba

SIMONA HAKLOVÁ - Jednatel

E-mail: Info@eujuicers.com

Marek Sloup - Obchodní ředitel

Mobil: +420 776 584 237
Další firmy v oboru

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.