• Detail firmy

Minten s.r.o.

Základní popis

Stavební činnost. Prodej palivového dřeva, peletky.

Adresa

Úholičky 10
252 64 Úholičky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28381335
DIČ:  CZ28381335

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.Prodej palivového dřeva, peletky.

Kontaktní osoba

Vasyl Mintenko - Jednatel

Kulyk Bogdan

Mobil: +420 775 038 414
E-mail: 17bodja@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.