• Detail firmy

MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

Základní popis

Nabídka zakázkové strojírenské výroby, výroba zdvihacích zařízení. Zabýváme konstrukcí a výrobou specifických zařízení pro dřevozpracující průmysl.

Adresa

Hodějovická 2012
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26114640

Výrobky, činnosti

Výroba vybavení a techniky pro firmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 321 749
E-mail: info@minor.eu
WWW: minor.eu

Kontaktní osoba

Miroslav Norek - Jednatel

Mobil: +420 602 465 504

Pobočky

Miroslav Norek MI-NOR
Hodějovická 2012
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LEMARA, s.r.o.

Provádíme kovoobrábění včetně soustružení, frézování, vrtání a závitování. Zajišťujeme obrábění složitých dílů na CNC stroji s poháněnými nástroji. Dodáváme výrobky pro servomotory, dopravníkové válce, dětská hřiště, zastřešení bazénů, klapky pro vzduchotechniku apod. Vyrábíme na zakázku.

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.

Jaroslav Kounek, s.r.o. - Kovoobrábění

Věnujeme se kovovýrobě na CNC obráběcích strojích. Provádíme kovoobrábění na 5-ti vřetenových soustružnických automatech. Vyrábíme sériově, od 2000 ks - pouzdra, šroubení, duté šrouby, hrdla, čepy a mnoho dalšího.