• Detail firmy

Minion Interactive s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se realizací internetových portálů a www prezentací. Pomáháme s on-line marketingem či návrhem mobilní aplikace.

Adresa

Jiráskova 4898/9
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22795791
DIČ:  CZ22795791
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  15
Roční obrat:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba www prezentací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@minion.cz
WWW: www.minion.cz

Kontaktní osoba

Beneš Michal - Jednatel

Mobil: +420 777 810 719
E-mail: info@minion.cz
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.