• Detail firmy

Minár Kuchyně

Základní popis

Jan Minár se specializuje na design a realizaci kuchyní od roku 1998. Od počátku naší čínnosti klademe důraz na úroveň architektonických služeb a vysokou kvalitu zpracování kuchyňského nábytku.

Adresa

Štefánikova 2532
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29245800

Výrobky, činnosti

Firma se specializuje na design a realizaci.

Jan Minár se specializuje na design a realizaci kuchyní od roku 1998. Od počátku naší čínnosti klademe důraz na úroveň architektonických služeb.

Kontaktní osoba

Jan Minár - Majitel

Telefon: 577 434 424
Mobil: 603 895 374
E-mail: info@minarkuchyne.cz
WWW: www.minarkuchyne.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.