• Detail firmy

MINAM servis a.s.

Základní popis

Vozidla Multicar M25,M26,M27,M30,M31,FUMO, HAKO - prodej nových vozidel, servis vozidel u zákazníka, generální opravy vozidel, zimní a letní nástavby.

Adresa

Olomoucká 277/208
796 07 Držovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29216672
DIČ:  CZ29216672

Výrobky, činnosti

MULTICAR,HAKO,TREMO,PIAGGIO-komunální technika.

Vozidla Multicar M25,M26,M27,M30,M31,FUMO, HAKO - prodej nových vozidel, servis vozidel u zákazníka, generální opravy vozidel, zimní a letní nástavby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@multicarmorava.cz
WWW: www.multicarmorava.cz

Kontaktní osoba

Jana Navrátilová - Člen představenstva

Mobil: +420 724 153 084
E-mail: navratilova@minam.cz
Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.