• Detail firmy

MINALT s.r.o.

Základní popis

Pořádáme rekvalifikační kurzy pro instruktory a trenéry fitness,maséry

Adresa

Třebovická 5080/41
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27845486
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetové obchody, e-shopy

e-shop - masážní a kosmetické potřeby - dorty MARLENKA - káva - arménská vína, brandy - vybavení kosmetických, masážních, pedikérských salonů

Kontaktní údaje

E-mail: minalt@seznam.cz
E-mail: info@shiatsucentrum.com
WWW: www.minalt.com

Kontaktní osoba

Mgr. Minasjan Levi Grigor - Jednatel

Telefon: +420 774 220 113

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.