• Detail firmy

Miluše KROUPOVÁ

Základní popis

Prodej pokojových i venkovních rostlin a květin, dárkových předmětů, obalů a výrobků ze skla a keramiky. Nabídka vazby květin a svatebních květin.

Adresa

U Školky 1467/1
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18599141

Výrobky, činnosti

Prodej květin

Kontaktní údaje

E-mail: info@kvetinykroupova.cz
WWW: www.kvetinykroupova.cz

Kontaktní osoba

Miluše Kroupová - Majitel

Telefon: +420 311 513 165

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.