• Detail firmy

MILPO MEDIA, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme tištěné 3D propagační a reklamní předměty i mapy. Nabízíme laminované prostírání s potiskem motivů Prahy či ZOO.

Adresa

Kouřimská 2371/26
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25149792
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Propagační a reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +42 026 284 023
WWW: www.milpo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Polák - Jednatel

Ivo Bronec - Jednatel

Mobil: +420 777 111 976
E-mail: bronec@milpo.cz
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.