• Detail firmy

MILPETA s.r.o.

Základní popis

Zásobování a servis pro firmy. Kompletní sortiment strojírenských předmětů pro údržbu, veškerého technologického a spotřebního materiálu.

Adresa

Stračenská 614
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25424017
DIČ:  CZ25424017
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákup a prodej strojírenských předmětů pro údržbu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 812 884
Mobil: +420 602 252 545
E-mail: milan.veltrusky@milpeta.cz
WWW: www.milpeta.cz

Kontaktní osoba

Milan Veltruský - Jednatel

Mobil: +420 602 252 545
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.