• Detail firmy

Miloslav Svoboda

Základní popis

Kominictví a výškové práce.

Adresa

Sídliště 625
357 01 Rotava

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62640992
DIČ:  157-7101022225

Výrobky, činnosti

Kominictví, výškové práce

Kominík - revizní technik spalinových cest,vyučen v oboru. Revize a prohlídky spalinových cest. Oprava a stavby komínů-vložkování komínů.

Kontaktní údaje

E-mail: milasvob@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Svoboda - Majitel

Mobil: +420 604 733 431
E-mail: milasvob@seznam.cz
Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.