• Detail firmy

Miloslav Špáňa

Základní popis

Projekce, design a realizace zahrad, zahradního nábytku a příslušenství, kompletní zahradní údržba. Provádění modernizace zahrad, opravy a renovace.

Adresa

Průchova 3168
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71475788

Výrobky, činnosti

Projekce, design a realizace zahrad

Projekce, design a realizace zahrad, zahradního nábytku a příslušenství, kompletní zahradní údržba. Provádění modernizace zahrad, opravy a renovace.

Kontaktní osoba

Miloslav Špáňa - Majitel

Mobil: +420 731 569 068
E-mail: email@milogarden.cz
WWW: www.milogarden.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.