• Detail firmy

Miloslav Prouza

Základní popis

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Adresa

Vrchoviny 26
549 01 Nové Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73652440
DIČ:  CZ7402213258
  • Služby

Výrobky, činnosti

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce

Deratizace - hubení hlodavců (myš, potkan, krysa). Dezinsekce - likvidace hmyzu(šváb,štěnice,mravenec,moucha a jiný obtížný hmyz). Dezinfekce - hubení virů, bakterií, plísní. Likvidace nežádoucí zeleně. Likvidace vosích a sršních hnízd a jiné.

Kontaktní údaje

E-mail: prouza.ddd@seznam.cz
WWW: www.prouza-hubitel.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Prouza - Majitel

Mobil: +420 777 071 600
E-mail: prouza.ddd@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.