• Detail firmy

Miloslav Pešák

Základní popis

Provádíme vodotěsné izolace, hydroizolace střech, terasy, balkony atd. Nabízíme bazénové folie PVC. Provádíme montáž PVC folií bazénů, FATRAFOL , ALKORPLAN, FLAGON, SIKAPLAN, SARNAFIL.

Adresa

Havlíčkova 331
588 13 Polná

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49648365

Výrobky, činnosti

Provádíme vodotěsné izolace, hydroizolace střech

Nabízíme bazénové folie PVC. Provádíme montáž PVC folií bazénů, FATRAFOL , ALKORPLAN, FLAGON, SIKAPLAN, SARNAFIL.

Kontaktní údaje

E-mail: pesak007@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Pešák - Majitel

Mobil: +420 608 608 896
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.