• Detail firmy

Miloslav Pešák

Základní popis

Provádíme vodotěsné izolace, hydroizolace střech, terasy, balkony atd. Nabízíme bazénové folie PVC. Provádíme montáž PVC folií bazénů, FATRAFOL , ALKORPLAN, FLAGON, SIKAPLAN, SARNAFIL.

Adresa

Havlíčkova 331
588 13 Polná

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49648365

Výrobky, činnosti

Provádíme vodotěsné izolace, hydroizolace střech

Nabízíme bazénové folie PVC. Provádíme montáž PVC folií bazénů, FATRAFOL , ALKORPLAN, FLAGON, SIKAPLAN, SARNAFIL.

Kontaktní údaje

E-mail: pesak007@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Pešák - Majitel

Mobil: +420 608 608 896
Další firmy v oboru

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.