• Detail firmy

Miloslav Mizera

Základní popis

stavební firma,demolice, zemní práce,výstavby komunikací a inženýrských sítí průmyslových a vodohospodářských staveb, stavební doprava,

Adresa

Nová Ves nad Popelkou 163
512 71 Nová Ves nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86699695
Rok založení:  2004
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební firma,demolice, zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 675 020
Mobil: +420 724 321 869
Fax: +420 481 311 283
E-mail: mizera@mizera-stavby.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Mizera - Majitel

E-mail: mizera.m@centrum.cz
Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.