• Detail firmy

Miloslav Martinů

Základní popis

Sekční garážová vrata. Vjezdové brány. Plastová i dřevěná okna a dveře. Stínicí technika.

Adresa

náměstí Republiky 151/2
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76548431

Výrobky, činnosti

Montáž vrat a brán

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 802 895
E-mail: maroli@maroli.cz
E-mail: info@maroli.cz
WWW: www.maroli.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Martinů - Majitel

Mobil: +420 604 802 895
Další firmy v oboru

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.