• Detail firmy

Miloslav Lerch

Základní popis

Zabýváme se dovozem a distribucí kvalitních francouzských vín. Pořádáme řízené degustace a rovněž se postaráme o zřízení Vašeho vinného sklepa

Adresa

V Cibulkách 403/11
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67078788

Výrobky, činnosti

dovoz a distribuce francouzských vín

Kontaktní údaje

E-mail: info@lplus.cz
WWW: www.lplus.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Lerch - Majitel

Mobil: +420 608 885 840
Další firmy v oboru

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.