• Detail firmy

Miloslav Kvídera

Základní popis

Výroba plastových bazénů, jímek či vodoměrných šachet.

Adresa

Čižice 142
332 09 Čižice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62657411

Výrobky, činnosti

Výroba plastových bazénů, jímek či šachet

Výroba plastových bazénů, jímek či vodoměrných šachet.

Kontaktní osoba

Miloslav Kvídera - Majitel

Mobil: 606 422 613
Mobil: 606 524 637
E-mail: kviderov@atlas.cz
WWW: www.volny.cz/kviderov

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.