• Detail firmy

Miloslav Hýbner

Základní popis

Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě.

Adresa

Starý Jičín 3
741 01 Dub

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02110563

Výrobky, činnosti

Skladování, balení zboží, manipulace

Kontaktní údaje

E-mail: jana.uklidoveprace@seznam.cz
WWW: goneo.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Hýbner - Majitel

Mobil: +420 732 208 815
E-mail: jana.uklidoveprace@seznam.cz
Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletizačních vozíků a manipulační techniky. Zajišťujeme rovněž dodávky náhradních dílů a příslušenství pro námi dodávané vozíky a zdvihovou techniku. Záruční i pozáruční servis provádíme po celé České republice mobilními dílnami. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství v oblasti manipulační techniky.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.