• Detail firmy

Miloslav Brávek

Základní popis

Provádím truhlářské a restaurátorské práce. Nabízím výrobu replik, dveří, oken i vrat, schodišť, nábytku pro kancelářské prostory

Adresa

Proseč pod Křemešníkem 25
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65040813

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: mail@truhlarstvi-bravek.cz
WWW: www.truhlarstvi-bravek.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Brávek - Majitel

Mobil: +420 723 373 939
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.