• Detail firmy

Miloslav Barták

Základní popis

Malířské a lakýrnické práce.

Adresa

U Nádržky 205
252 44 Psáry

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49857401

Výrobky, činnosti

Malování interiérů, lakování oken, dveří ap. fládr

Provádíme veškeré interiérové inovační výmalby a nátěry, i zábradlí a schodišťové sokly, dveře, včetně možnosti použítí starož. techniky fládrování.

Kontaktní údaje

E-mail: MALprace@email.cz
WWW: fladrlakmal.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Barták - Majitel

Mobil: +420 602 665 809
E-mail: MALprace@email.cz

Daniela Drozdková

Mobil: +420 720 573 775
E-mail: MALprace@email.cz
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

MALKO - Kmoníček, Franc

Nabízíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce či dekorativní italské techniky. Provádíme stěrkování omítek i lepení ozdobných lišt a kazet.