• Detail firmy

Miloš Žáček

Základní popis

Nabídka technického vysoušení a odvlhčování mokrých staveb, budov, prostorů, potěrů a izolací. Poradenství v oboru, prodej a pronájem vysoušečů.

Adresa

Kamenice 258
588 22 Kamenička

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63443899

Výrobky, činnosti

Technického vysoušení a odvlhčování mokrých staveb

Nabídka technického vysoušení a odvlhčování mokrých staveb, budov, prostorů, potěrů a izolací. Poradenství v oboru, prodej a pronájem vysoušečů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 464 722
E-mail: m.zacek@vysouseni.com
WWW: www.vysouseni.com

Kontaktní osoba

Miloš Žáček - Majitel

E-mail: milos.zacek@seznam.cz
Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.