• Detail firmy

Miloš Vaněk

Základní popis

Nabízíme krásná a poctivě vyrobená dřevěná okna a dveře, či profesionálně provedené montáže, servisní prohlídky nebo repase oken.

Adresa

Na Zastávce 359
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61717223
DIČ:  CZ6104140130

Výrobky, činnosti

Dřevěná okna - eurookna

Nabízíme kvalitní dřevěná okna a dveře ve stavebních hloubkách 68, 78 a 92 mm. Dále nabízíme jejich montáž, servis a repase.

Kontaktní údaje

E-mail: mvmokna@gmail.com
WWW: www.mvmokna-dvere.cz

Kontaktní osoba

Miloš Vaněk - Majitel

Mobil: +420 731 255 217
E-mail: mvmokna@gmail.com
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.